Науково-практичний семінар «Застосування сучасних форм та методів навчання природознавства в початковій школі: технологічний підхід»

16 листопада 2016 року в  Київському fon0міському будинку вчителя  відбувся науково-практичний семінар для учителів початкових класів, молодих учителів, керівників МК учителів початкових класів «Застосування сучасних форм та методів навчання природознавства в початковій школі: технологічний підхід».
У ході семінару  учасники обговорювали особливості оновлення програми з природознавства у початковій школі. У доповіді наукового співробітника відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, Андрусенко І. В. йшлося про особливості навчання природознавства на компетентнісних засадах та компетентнісно орієнтовані завдання.

І. В. Андрусенко. Застосування сучасних форм та методів навчання природознавства в початковій школі: технологічний підхід: презентація
І. В. Андрусенко. Навчання природознавства на компетентнісних засадах: презентація