Семінар з питань компетентнісно орієнтованого навчання української мови учнів початкової школи

DSC_000131 жовтня 2017 року в НВК «Домінанта» відбувся семінар для вчителів початкових класів «Компетентнісно орієнтоване навчання молодших школярів на уроках  української мови».  Захід організовано НМЦ дошкільної і початкової освіти ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка. У ході обговорення було висвітлено такі важливі питання сьогодення, як варіативність уроків компетентнісно орієнтованого навчання грамоти (читання) першокласників  та формування і перевірка предметних компетентностей на уроках української мови.  Головний редактор УОВЦ «Оріон» Красуцька І.В. познайомила учителів з оновленням навчально-методичного забезпечення навчального процесу в початковій школі на засадах компетентнісного підходу.

К.І.Пономарьова. Особливості компетентнісно орієнтованого уроку української мови в початковій школі: презентація
К.І.Пономарьова. Вивчення есе на уроках української мови в 3-4 класах: презентація