Екологічне виховання в початковій школі

qnzaChYk7a2sJvFmwnvqzWSEЕкологічне виховання – це систематична педагогічна діяльність спрямована на розвиток в учнів екологічної культури.
Молодший шкільний вік сприятливий для розвитку в учнів основ екологічної культури. Самою природою обумовлено соціальне призначення дитинства –   адаптація дитини до природи й суспільства, здатність брати відповідальність за свої вчинки перед людьми, рослинним і тваринним світом. Початкова школа дає можливість сформувати пізнавальний потенціал екологічних знань  для подальшої бази вивчення предметів природничо-математичного циклу, виховувати особистість, яка усвідомлює місце людини в довкіллі,  через ознайомлення з рослинним і тваринним світом, розкриття взаємозв’язків і  взаємозалежностей у природі, вивчення та дослідження куточків рідного краю і його культури.
Лаппо В.П. Форми екологічного виховання в навчально-виховному процесі початкової школи