Методичні поради вчителям початкової школи, щодо організації дистанційного навчання

dystanczijne-navchannya-karantyn-osvita-624x371З 12 березня 2020 року в Україні запроваджено карантин для усіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив 11 березня 2020 року. Докладні рекомендації для керівників закладів та управлінців є у листі Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року. Для ефективної організації навчання здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти  в умовах обмеження освітнього  процесу рекомендується використовувати форми дистанційного навчання.
Головним завданням дистанційного навчання є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей людини за допомогою відкритого і вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, у тому числі, доступних в Інтернеті. А оскільки Інтернет – це світова інформаційна мережа, то вона може бути одним із засобів дистанційного навчання, тому що її дані допоможуть учням (і викладачам) створити повну інформаційну картину з питань, що їх цікавлять.

Полякова О.В. Методичні поради вчителям початкової школи
Дистанційне навчання. Як полегшити роботу вчителя
Дистанційне навчання в 3-4 класах: інструкції, приклади уроків та комунікації з батьками
Що дивляться діти в НУШ: добірка відео