Як зробити онлайн-навчання цікавим та ефективним

dystanczijne-navchannya-karantyn-osvita-624x371Як зробити онлайн-урок цікавим? Чому майбутнє з змішаним навчанням? Як має різнитись онлайн-навчання для дітей різного віку?  Що дає вчителю для онлайн-навчання знання англійської? Які є інструменти та методики для онлайн-освіти і як оцінювати та персоналізувати дистанційне навчання?

ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ КОНКУРУЄ З ЮТЮБОМ

Згідно з останнім дослідженням, в Україні батьки здебільшого вважають дистанційну форму навчання гіршою за звичайну в класі. Вони вважають, що діти більше втомлюються, мають гірші оцінки та знання. Переконай мене, що насправді така освіта має більше переваг, якщо вона правильно побудована, якщо вчитель володіє методиками дистанційного навчання – а не просто надсилає завдання в месенджер.  Що ви робили, щоби захопити дітей?

Як зробити онлайн-навчання цікавим та ефективним?