ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

До уваги знавців української мови!

Запрошуємо до участі у ХХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика:
• учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти;
• учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти;
• студентів закладів фахової передвищої освіти;
• студентів закладів вищої освіти.

До 20 грудня 2022 року переможці І етапу (у закладах освіти) мають зареєструватися на участь у ІІ (міському) етапі Конкурсу на дистанційній платформі «Eddy» за покликанням: https://ippo.eddy.org.ua .

Лист Міністерства освіти і науки України від 03.11.2022 № 1/13108-22 «Про проведення ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика»