Чи можна заборонити учням користуватися мобільними телефонами в школі: коментар освітнього омбудсмена

Чи не щороку в Україні виникає дискусія щодо використання мобільних телефонів у закладах освіти. Частина громадян підтримують повну їх заборону у школах, адже це заважає навчанню учнів і учениць. Натомість інша частина суспільства наголошує на неправомірності такого обмеження, особливо в умовах повномасштабної віни.

В Офісі освітнього омбудсмена Сергія Горбачова пояснили, чи можуть школярі та школярки користуватися телефонами в школі та чи мають право Управління освіти та школи заборонити використання гаджетів.

Під час обговорення цього питання батьківські спільноти категорично виступали проти будь-якої заборони, адже в умовах повномасштабної війни телефон є певним засобом безпеки та швидкого зв’язку учнів із батьками в разі надзвичайної ситуації. Натомість Управління освіти Львівської міської ради запропонувало врегулювати використання мобільних телефонів у закладах загальної середньої освіти. Докладніше про це можна дізнатися за посиланням.

За матеріалами сайту НУШ (nus.org.ua)